محمد اله‌یاری هم‌چنان با هنرمندان موسیقی دیدار می‌کنند
مدیر کل دفتر موسیقی از تمرین ارکستر ملی به خوانندگی «حسام‌الدین سراج» بازدید کرد
موسیقی ما - «محمد اله‌یاری» -مدیر کل دفتر موسیقی-  و «علی ثابت نیا» -مدیر عامل انجمن موسیقی ایران- از تمرین ارکستر ملی ایران به رهبری میهمان «سهراب کاشف» و خوانندگی «حسام الدین سراج» در تالار وحدت دیدن کردند. این کنسرت 31 خردادماه در تالار وحدت برگزار می‌شود. 

«محمد اله‌یاری»‌همچنین در ادامه دیدار با هنرمندان و فعالان موسیقی، به همراه مدیر عامل انجمن موسیقی ایران با «علی اکبر مرادی» هنرمند موسیقی و نوازنده تنبور دیدار و گفت و گو کرد. مدیر کل دفتر موسیقی در این دیدار، بر ضرورت توجه به موسقی نواحی و استادان موسیقی و اهمیت جشنواره تنبورنوازی کهن آواهای تنبور تأکید کرد. 

همچنین در این جلسه، منتخبی از مدیران آموزشگاه‌های آزاد هنری با مدیرکل دفتر موسیقی که با حضور سرپرست دفتر آموزش و توسعه فعالیت های فرهنگی و هنری و  مدیران 9 آموزسگاه موسیقی برگزار شد؛ درباره توسعه همکاری و بررسی موضوع تشکیل انجمن صنفی آموزشگاه های آزاد هنری، مسایل مالیاتی و حوزه شهرداری آموزشگاه‌های آزاد هنری و برگزاری نشست مدیران آموزشگاه‌های آزاد هنری با مسوولان وزارت اقتصاد و دارایی، فرهنگ و ارشاد اسلامی و شهرداری تهران در آینده گفت و گو شد. 

محمد اله یاری همچنین با امیر تقی خانی، معاون فرهنگی سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی دیدار و گفت و گو کرد. مدیر کل دفتر موسیقی در این دیدار، از اهتمام ارتش برای برگزاری دوره اخیر جشنواره موسیقی ارتش قدردانی کرد مدیرکل دفتر موسیقی و معاون فرهنگی سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی درباره راهکارهای ممکن برای معرفی و پرورش استعدادهای موسیقایی در خانواده نیروهای مسلح و نیز نیروهای وظیفه و کادر ارتش جمهوری اسلامی ایران و بهره مندی ارتش از نظر استادان موسیقی در زمینه موزیک نظامی و تولید آثار حماسی ماندگار و انقلابی گفت و گو کردند
تاریخ انتشار : دوشنبه 27 خرداد 1398 - 12:06

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.